Kalendarz biurkowy ze zdjęciem – doskonały do domu i do biura

Kalendarz biurkowy to funkcjonalne narzędzie ułatwiające organizację czasu, planowanie zadań i sporządzanie harmonogramu swoich aktywności. Niewielki format terminarza pozwala ustawić go w dowolnym miejscu, co umożliwia szybki i wygodny podgląd najbliższych dni, tygodni i miesięcy. W sklepie internetowym Empik Foto masz szansę zamówić personalizowany kalendarz biurkowy ze zdjęciami Twojej rodziny i przyjaciół dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Kalendarz biurkowy ze zdjęciem – praktyczna ozdoba Twojego biurka 

Kalendarz biurkowy ze zdjęciem pozwoli Ci mieć wszystkie swoje plany w zasięgu ręki i wzroku, a dodatkowo umili Twój każdy pracowity dzień spędzony przy biurku. Możliwość spoglądania na kalendarz wypełniony fotografiami bliskich osób to niewątpliwy atut terminarza personalizowanego. Możesz w nim umieścić dowolne zdjęcia, które przywołują miłe wspomnienia i które ogrzeją Twoje serce nawet podczas najbardziej stresującego lub nużącego dnia w pracy. Niewielki format kalendarza sprawia, że idealnie nadaje się do ustawienia na biurku. Nie zajmuje wiele miejsca, a przy tym jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Kalendarz biurkowy ze zdjęciem znajduje zastosowanie zarówno w biurze, jaki w domu, w tym także w pokoju ucznia. To praktyczny organizator, który sprawdzi się podczas planowania aktywności zawodowych, prywatnych i tych związanych z nauką 

Kalendarz biurkowy ze zdjęciem – jak zrobić? 

Personalizowany kalendarz stojący na biurko zamówisz w sklepie internetowym Empik Foto. W naszym asortymencie znajdziesz wiele ciekawych wzorów kalendarzy, które mogą zainspirować Cię do stworzenia wyjątkowego, osobistego projektu.  

Kalendarze biurkowe ze zdjęciem wykonujemy w formacie 22×10 cm i drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym. Kartki kalendarza zawieszone są na metalowej, solidnej spirali, która ułatwia ich sprawne przekładanie. Z kolei kartonowa podstawa utrzymuje kalendarz w stabilnej pozycji. Wybierz jeden z proponowanych szablonów kalendarzy lub stwórz swój własny wzór na pustym szablonie, a następnie rozpocznij proces projektowania w naszym edytorze online. Ze swojego komputera wgraj zdjęcia, które chciałbyś umieścić w kalendarzu, a potem rozplanuj je na poszczególnych kartkach obrazujących kolejne miesiące. Możesz tworzyć kolaże ze zdjęć, dodawać napisy, grafiki i elementy dekoracyjne. Wszystkie chwyty są dozwolone. Twój kalendarz ma odzwierciedlać Twoją osobowość i być dla Ciebie jak najbardziej przyjazny w użytkowaniu. Nie zapomnij zaznaczyć ważnych dat, o których nie chciałbyś zapomnieć takich, jak urodziny i imieniny swoich bliskich, spotkania służbowe, zebrania, czy wizyty lekarskie.  

Kalendarz biurkowy ze zdjęciem – doskonały pomysł na prezent  

Kalendarz stojący na biurko ze zdjęciami to także świetny pomysł na prezent zwłaszcza na takie okazje, jak mikołajki, święta, czy przywitanie nowego roku. Możesz go podarować bliskiej osobie lub stworzyć projekt pasujący na upominek służbowy, który możesz wręczyć swoim pracownikom, szefowi, klientom lub kontrahentom. 

Kalendarz biurkowy ze zdjęciem – wyjątkowa pamiątka  

Personalizowany kalendarz na biurko ze zdjęciami będzie stanowił zarówno dla Ciebie, jak i osoby obdarowanej wartościową pamiątkę na wiele lat. Nawet, gdy kalendarz straci już swą aktualność i przestanie być użyteczny, to jego wartość sentymentalna pozostanie niezmieniona, a nawet może wzrosnąć. Terminarz pełen wspomnień, fotografii bliskich i prywatnych notatek z pewnością pozostanie przy właścicielu przez długi czas.  

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 5 =